Reportaż z II Turnieju Niepodległości o Puchar PGE

W sumie to był rok przygotowań. Kilka miesięcy najbardziej intensywnej pracy. Dziesiątki spotkań, setki telefonów, tysiące godzin poświęconych ustaleniom nawet najdrobniejszych szczegółów… Mnóstwo fantastycznych osób, które bezinteresownie zaangażowały się w projekt Turnieju Niepodległości o Puchar PGE.

JEDEN CEL!

Turniej, który będzie powodem do dumy dla osób, które brały udział w jego organizacji, dla uczestników, trenerów, sponsorów i partnerów. To nasz wspólny sukces- wszystkich, którzy przyczynili się do jego realizacji.

Turniej, który połączy propagowanie aktywności fizycznej i pozytywnych wartości patriotycznych, a jednocześnie będzie pięknym świętowaniem polskiej niepodległości.

Turniej, który akcentuje kwestie edukacyjne zwiększające świadomość uczestników o historii naszego kraju.

TURNIEJ INNY NIŻ WSZYSTKIE…

Turniej, w którym WSZYSCY uczestnicy mieli zapewniony transport, nocleg, wyżywienie bez żadnych kosztów, a ponadto zostali obdarowani pięknymi medalami, pucharami i nagrodami.

Turniej, na który mógł przyjść każdy, aby dopingować młodych sportowców, skorzystać z licznych atrakcji, poczęstunku, a dodatkowo otrzymać prezenty.

NAJBARDZIEJ MEDIALNY TURNIEJ W POLSCE…

Liczne relacje telewizyjne, radiowe, internetowe, dzięki którym każdy uczestnik mógł poczuć, że bierze udział w wyjątkowym wydarzeniu, a główne przesłanie turnieju trafiło do szerokiej rzeszy odbiorców.

ZROBILIŚMY TO!

Liczne pochwały i miłe słowa, jakie do nas docierają, są potwierdzeniem, że turniej zakończył się pełnym sukcesem! Dziękujemy w imieniu swoim i wszystkich osób, które dołożyły cegiełkę do tego sukcesu!

Jeśli podoba Wam się nasza inicjatywa, to zapraszamy do polubienia strony i udostępnienia tego postu wśród rodziny, przyjaciół i znajomych. Zaproszenia swoich znajomych z FB do polubienia naszego profilu, subskrypcji kanału YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCOaMKOMuCaiG9BcwDtS2Epg), obserwacji na Instagramie ( https://www.instagram.com/turniej_niepodleglosci_/?hl=pl ) i Twitterze ( https://twitter.com/_Niezwyciezeni_ )

Tylko razem możemy zrobić coś wielkiego!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA REPORTAŻU Z PODSUMOWANIEM TURNIEJU NIEPODLEGŁOŚCI O PUCHAR PGE!!!

#TurniejNiepodległości
#TurniejInnyNiżWszystkie
#StadionPolonii #grupaPGE
Grupa PGE

Produkcja: OstroMovie