„Mam biało- czerwone serce…”🇵🇱🎼

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że za oprawą muzyczną naszego Turnieju Niepodległości stoi Przemysław Majewski, który prowadzi fantastyczną akcję „100 Tysięcy Płyt na 100- lecie Niepodległości”. Założeniem akcji jest rozdanie za darmo (❗️) wspomnianej ilości krążków p.t. „Międzywojenna nuta”, którą Przemek nagrał i wydał własnym kosztem.

Nie dość, że Przemek zagra na naszym Turnieju, z czego bardzo się cieszymy, ponieważ Jego muzyka jest genialna, to ponadto przekazał 1000 płyt📀, które w czasie Turnieju trafią do dzieciaków i kibiców (do wyczerpania zapasu, warto się pośpieszyć i być z nami od rana 😉). Bardzo dziękujemy Przemkowi za wsparcie👏🤝👍, a Was tym bardziej serdecznie zapraszamy 9 listopada na stadion warszawskiej Polonii!

Przemek (znany również jako 4p Solo) od lat tworzy rap, natomiast projekt „Międzywojenna nuta” to wyjątkowa produkcja łącząca muzykę z patriotyzmem i świętowaniem niepodległości. Na płycie oprócz utworów poświęconych polskiej historii znajdziemy przedwojenne szlagiery w nowych, rapowych aranżacjach. Więcej o całej akcji oraz twórczości Przemka Majewskiego znajdziecie na stronie: http://przemyslawmajewski.pl
a tutaj link do utworu „Mam biało- czerwone serce”:
https://www.youtube.com/watch?v=r-FXbmX3eFo

Utworów z płyty „Międzywojenna nuta” można było posłuchać także w czasie audycji Radio Solidarność, o której ostatnio informowaliśmy. Pan Paweł Pietkun spotkał się z przedstawicielami naszego Stowarzyszenia, aby porozmawiać o nadchodzącym Turnieju. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i świetną rozmowę. Serdecznie zapraszamy do odsłuchania audycji!