Działania Stowarzyszenia docenione przez prezydenta Andrzeja Dudę

DZIAŁALNOŚĆ STOWARZYSZENIA KRZEWIENIA SPORTOWEGO PATRIOTYZMU „NIEZWYCIĘŻENI” DOCENIONA PRZEZ PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PANA ANDRZEJA DUDĘ!

Dotarły do nas niezwykle miłe, a zarazem ważne słowa z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Pan Mariusz Czaja- prezes SKSP „Niezwyciężeni” odebrał list od Pana Wojciecha Kolarskiego, Podsekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, który w imieniu Pana Andrzeja Dudy wyraził podziękowania dla Stowarzyszenia za włączenie się w obchody wielkiego narodowego jubileuszu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W myśl idei SKSP „Niezwyciężeni” organizowany 10 listopada bieżącego roku „Turniej Piłkarski na 100- lecie Odzyskania Niepodległości Polski o Puchar PGE” oprócz walorów sportowych miał również podkreślać wartości patriotyczne. Z tym większą radością i satysfakcją przyjęliśmy słowa uznania dla naszej inicjatywy, które poparte zostały wyjątkowym prezentem w postaci pięknego „Kalendarza Niepodległości”. Jest to reprint wydawnictwa z 1939 roku, który obecnie ukazał się staraniem Kancelarii Prezydenta RP. Jako kronika wydarzeń z lat 1914- 1939 stanowić może jeden z symboli odzyskanej niepodległości.

Podziękowania i przesłanie zawarte w liście sygnowanym przez Pana Wojciecha Kolarskiego traktujemy jako nobilitację naszych działań, a jednocześnie motywację do pracy przy kolejnych projektach propagujących zdrowy tryb życia i kształtujących postawy patriotyczne.